تبلیغات
**مقالات روانشناسی** - سیمپلکس; ژل۶ کاره طبیعی

     توضیحات محصول
ژل6 کاره 
طبیعی سیمپلکس

ژل۶ کاره طبیعی سیمپلکس پر طرفارترین محصول حال حاضر جهان(فرانسوی)
این محصول با آخرین تکنولوژی حال حاضر جهان ساخته شده به این ترتیب که خاصیت روان کنندگی برای مردان و  تنگ کنندگی برای خانمها  کمک بسیار زیاد به انزال دیرتر و… (تاخیری) ضد حساسیت میتوان اشاره کرد برای افرادی به کار میرود که مدت زمان رابطه جنسیی برای آنها مهم است و میخواهند خود را قدرتمند و بدون مشکل جلوه دهند و از روابط طولانی جنسیی لذت کامل ببرند. سیمپلکس” محصول شرکت  فرانسوی یکی از معتبرترین شرکتهای
دارد زمان رابطه شما و شریک جنسییتان را به مدت ۳۰ تا ۴۵ دقیقه افزایش میدهد و باعث میشود اضطراب شما کم شده ، و در نتیجه بتوانید اعتماد به نفس خود را بازیابید و کم کم مدت طبیعی آمیزش را بدست آورید. این محصول باعث میشود شما اطمینان خاطر داشته باشید که حداقل تا ۳۰ الی ۴۰ دقیقه هیچ انزالی اتفاق نمی افتد و میتوانید به راحتی رابطه جنسیی خود را ادامه دهید و از آن لذت ببرید.این ژل حدود ۳۰ الی ۴۵ دقیقه برای تمامی گروه های سنی قابل استفاده میباشد.سمپلکس عملکرد ۱۰۰% تضمینی دارد ، و بدون عوارض میباشد.
این ژل دو جانبه جهت استفاده آقایان و بانوان تهیه گردیده است که باعث بر طرف شدن خشکی جداره داخلی واژن و روان شدن آن می شود که منجر به بالا بردن لذت در طرفین می شود .
این کرم در نوع کاربردی که دارد بی نظیر است ، با حفظ اوج لذت طرفین از انزال زودرس نیز جلوگیری میکند .
در ضمن در هنگام استفاده از کاندوم نیز می توانید از این محصول استفاده نمائید زیرا مواد تشکیل دهنده این ژل صد در صد کاندوم فرندلی می باشند و مانع از فاسد شدن کاندوم می شوند .
جمع کننده دهانه و مجرای واژن در بانوانی است که به دلیل زایمان و یا به صورت ارثی دارای دهانه رحم و مهبل باز هستند ، مهبل و دهانه رحم را تنگ می کند و لذت و تمایل جنسی در هنگام مقاربت را برای طرفین بالا می برد.
سوالی که چند تن از دوستان مطرح کرده بودند درمورد راه های افزایش طول آلت بود که چطور باید این کار را انجام داد که مخواهیم در مورد آن صحبت کنیم
مهم : به هیچ عنوان از هیچ نوع دارویی که به عنوان رشد دهنده آلت به فروش میرسد استفاده نکنید چون تا امروز هیچ دارویی به غیر از در این ضمینه که مجوز وزارت بهداشت و درمان داشته باشند   به بازار معرفی نگردیده است که نداشتن عوارض جانبی در آن به تایید رسمی رسیده باشد
طول الت تناسلی تا حدود بسیار زیادی به نژاد – ژنتیک –  قومیت و محل زندگی بستگی دارد به طوریکه مثلا افرادی که در مناطقی که دارای آب و هوای شرجی و مرطوب می باشد دارای قطور تر و افرادی که درمناطق خشک و گرم زندگی می کنند دارای آلتی باریکتر و سفت تر می باشند (با این حال سمپلکس کمک بسیار زیادی به شما میکند)
طبق آمارهای کسب شده تقریبا ۷۰% از افراد در سراسر دنیا از کوچک بودن آلت تناسلی خود رنج برده و احساس حقارت میکنند . کوچک بودن آلت تناسلی یک مرد اثرات بسیار بدی را در زندگی و فکر او دارد و حاصلش : افسردگی ، عدم اعتماد به نفس ، خجالتی شدن ، سرخورده شدن از روابط جنسی و نارضایتی شریک جنسی او و … خواهد بود .
در بررسیهای جدید مشخص شده که ۶۷% زنان از اندازه آلت جنسی شریک خود راضی نیستند ! این ثابت میکند اندازه آلت مردان در روابط جنسی واقعا مهم است . خانمها ، مردانی با آلت بزرگتر را تواناتر میدانند .
رویهم رفته اندازه آلت تناسلی مردان برای آنها تحریک کنندگی بهتری دارد و نتیجه آن لذت بردن کامل شما و همسرتان خواهد بود . آلت بزرگتر و ماهیچه ای تر بصورت طبیعی توجه همسران شما را جلب خواهد کرد .
با خودتان رو راست باشید و کمی فکر کنید:
آیا تا به حال با تمام وجود از نیاز جنسی خودتون به نحو احسن استفاده کردید ؟
آیا از این نعمت شیرین خداوند بیشترین استفاده رو بردید ؟
آیا تا بحال از کوچک بودن آلت مردانگی خود احساس حقارت کرده اید ؟
آیا تا بحال همسر شما به کوچک بودن آلت تناسلی شما اشاره کرده وشما از بابت سخنان او سرخورده شده اید
آیا میدانید آلت تناسلی بزرگ و در حد استاندارد ، نشانه قدرت و توانمندی شماست ؟
آیا از کمی و کاهش مقدارحجم منی و میزان پرتاب منی در رنج و ناراحتی به سر میبرید ؟
آیا تا به حال شده که میل جنسی شما تا حد زیادی کاهش پیدا کنه.طوریکه بی حوصله و خسته و کسل بشید ؟
آیا همیشه درحسرت آرزوی یک انزال طولانی , عمیق و شیرین بسر بردید ؟
آیا میدانید علاقه خانم ها به آقایان قوی و نیرومند یک علاقه ذاتی است ؟
و آیا میدونید که آلت یک مرد ایرانی میتونه تمام این مشخصات رو داشته باشه ؟
به این سئوالات کمی فکر کنید . قطعا اگر آلت شما درحد طبیعی هم باشد به این نتیجه خواهید رسید که اگر کمی بزرگتر شود ضرری ندارد ، بلکه شما و شریک جنسیتان لذت بیشتری خواهید برد . بنابراین چه بایدکرد ؟
لازم به ذکر است که نمونه ها ی دیگری با همین مارک وجود دارد با این تفاوت که دوز بالاتر و حجم بالاتری دارد که یک نمونه آن ۲۸۰۰۰ هزار تومان  و بالاترین دوز کیفیت این محصول ۳۹۰۰۰ هزار تومان میباشد  . برای کسب اطلاع بیشتر میتوانید با شماره ۰۹۱۹۴۱۰۶۰۹۹ تماس حاصل فرمایید و یا در قسمت پیغام خرید محصول اعلام نمایید که محصول ۲۸۰۰  هزار تومانی یا ۳۹۰۰۰ هزار تومانی را تمایل دارید خرید فرمایید .

icon


**مقالات روانشناسی**

****زندگی سالم****